Τρίτη 30 Ιουλίου 2019

Εντυπωσίασε το beach volley στις Σέρρες!

Εντυπωσίασαν οι αθλητές και οι αθλήτριες του beach volley που αγωνίστηκαν το Σάββατο και την Κυριακή 27-28 Ιουλίου...

... στο 5ο τουρνουά της σειράς North Area Beach Volley που διεξήχθη για πρώτη φορά στις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου Elpida Resort στις Σέρρες.

στην σκιά της Ακρόπολης των Σερρών το 5ο τουρνουά

Να σημειωθεί πως το τουρνουά ήταν προγραμματισμένο να διεξαχθεί στο φεστιβάλ του Αρδρα στις Καστανιές Εβρου, αλλά τελικά ματαιώθηκε και πραγματοποιήθηκε για πρώτη φορά στις Σέρρες.
Στο τουρνουά των Σερρών αγωνίστηκαν 9 ζευγάρια στους άνδρες και 8 στις γυναίκες

Η γνωστή τηλεπαρουσιάστρια και φανατική αθλήτρια του beach volley Βίκυ Χατζηβασιλείου σε μια φάση του αγώνα. Η κυρία Χατζηβασιλείου αναδείχθηκε με την συναθλήτριά της Παρασκευαϊδου Χριστίνα Πρωταθλήτριες των αγώνων

• 9) Δαλακούρας Α./Δαλακούρας Κ.
Νικητές τουρνουά Elpida Resort Finals αναδείχθηκαν οι Δαλακουρας Α./Δαλακούρας Κ. και Σφυρίου Ε./Χατζηδημητρίου Γ.

• Κώστογλου Αθ./Ταχτσή Ε.
Πρωταθλητές όλης της σειράς των 5 τουρνουά North Area Beach Volley Circuit 2019, αναδείχθηκαν οι Εφραιμίδης/Μπατζιλής και Παρασκευαϊδου/Χατζηβασιλείου!!!
στην φωτόγραφία μαζί με τον Πρόεδρο του Δικηγορικού Συλλόγου Σερρών κ.Π.Καρίπογλου και τον αντιδήμαρχο Σερρών Ηλία Γκότση

Νικητές τουρνουά Elpida Resort Finals  αναδείχθηκαν οι Δαλακουρας Α./Δαλακούρας Κ.  και Σφυρίου Ε./Χατζηδημητρίου Γ.